Bebe prezanton dashurinë e jetës (Foto)

Edhe këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, i ka nisur pushimet. Këtë e ka bërë të ditur vetë Bebe përmes një fotografie q

Edhe këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, i ka nisur pushimet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Bebe përmes një fotografie që ka postuar në profilin e saj në Instastory.

Në krahasim me yjet e tjera të estradës, Bebe deri më tani nuk është përfolur për jetën e saj private. Në këtë aspekt ajo ka qenë më e rezervuar.

Por, së fundmi në këtë fotografi nga pushimet, Bebe prezanton dashurinë e jetës së saj.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë mashkull, por për nënën e saj.

‘Dashuria e jetës sime’, kishte lënë mbishkrim Bebe në këtë fotografi e cila reflekton shumë dashuri mes nënës dhe të bijës.

COMMENTS