Beatrix Ramosaj ‘çmend’ fansat me foton e fundit, shfaqë linjat përfekte trupore (Foto)

Beatrix Ramosaj ‘çmend’ fansat me foton e fundit, shfaqë linjat përfekte trupore (Foto)

Beatrix Ramosaj është një këngëtare me një zë të veçantë. Po përveç talentit në muzikë këngëtarja ka edhe një fizik të bukur. Ajo këtë e dëshmon

Beatrix Ramosaj është një këngëtare me një zë të veçantë.

Po përveç talentit në muzikë këngëtarja ka edhe një fizik të bukur.

Ajo këtë e dëshmon shumë herë përmes fotove që poston në llogarinë e saj në Instagram e këtë e ka bërë edhe këtë herë, përcjell zico.tv

Me një palë pantallona të shkurtra dhe një sako me lule ajo ka treguar linjat dhe këmbët përfekte.

Get you a me. I’m lit 😛 #Smile

A post shared by B E A T R I X ⚡️ (@beatrixramosaj) on

COMMENTS