Bayern –Real Madrid, 700 policë në aksion

Bayern –Real Madrid, 700 policë në aksion

Vendimi i fundit për finalen e Ligës së Kampionëve (Video)
Granit Xhaka këndon ‘A e din sa shumë të dua’ me lojtarët e Arsenalit (Video)

Sulmi me bomba ndaj skuadrës së Borussia Dortmundit ka alarmuar policinë në Gjermani

Sipas të pritshmes sportive Madrilene, Marca, skuadra e Bayern Munichut dhe Real Madridit janë duke u ruajtur nga një numër i madh i policisë.

Gjithashtu, Marca paralajmëron se përreth stadiumit “Allianz Arena”, ku do të luhet ndeshja, do të ketë masa të rrepta siguri.

Thuhet se nga 300 – 450 policë sa janë paraparë të kujdesën për sigurinë, numri i tyre është rritur në 700.

COMMENTS