Bastoret favorizojnë Kroacinë, tallen me Kosovën (Foto)

Kosova dhe Kroacia ndeshen sot për kualifikimet e botërorit në futboll, 'Rusia 2018'. Bastoret e vlerësojnë shtrenjtë fitoren e mundshme të Kosovës në

Kosova dhe Kroacia ndeshen sot për kualifikimet e botërorit në futboll, ‘Rusia 2018’. Bastoret e vlerësojnë shtrenjtë fitoren e mundshme të Kosovës në duel me Kroacinë.

‘Bet365’ i ka dhënë kuotë fitores së Kosovës plot 9.00, kurse ajo e kroatëve vlerësohet në 1.44, përcjell zico.tv

Ndërsa, ‘Bwin’ e vlerëson fitoren e Kosovës me koeficientin 8.75, ndërsa atë të Kroacisë me 1.42.
bastoret-favorizojne-kroacine-tallen-me-kosoven

COMMENTS