Bastoret e shpallin fituesin e duelit Bayern Munich – Real Madrid (FOTO)

Sonte me fillim prej orës 20:45 në “Allianz Arena” takohen skuadra gjermane Bayern Munich dhe ajo spanjolle Real Madrid Ky është dueli i parë i këtyr

Sonte me fillim prej orës 20:45 në “Allianz Arena” takohen skuadra gjermane Bayern Munich dhe ajo spanjolle Real Madrid Ky është dueli i parë i këtyre dy skuadrave në çerekfinalëve të Ligës së Kampioneve.

Bastoret e njohura botërore tashmë kanë dalur me kuotat e tyre sa i përket këtij super derbi evropian.

Bastorja e famshme Bet.com parashikon Bayernin si super favoritë në këtë ndeshje, ajo skuadrën e Carlo Ancelottit e ka koutuar me koficentin 1.70, ndërkohë fitorja e skuadrës se Zinedine Zidane ka konficentin 5.00, për barazim koficienti është 4.20

COMMENTS