Bashkëpunimi më i ri i Gold AG (Video)

Bashkëpunimi më i ri i Gold AG (Video)

Ky është djali i Adelina Ismailit, shikoni sa është rritur (Foto)
Messi bashkon reperët Ledri, Lumi B, Gjiko & Skerdi (Video)

Reperi Gold AG dhe këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri kanë publikuar projektin më të ri me titull ‘Llokum’.

Kënga vjen në bashkëpunim edhe me këngëtarin Labinot Alshiqi, ndërsa pak orë nga publikimi kënga ka marrë mbi 132 mijë klikime.

COMMENTS