Barcelona-Atletico, rikthehen dy lojtarë (Foto)

Barcelona-Atletico, rikthehen dy lojtarë (Foto)

‘Ne i mbijetuam luftës dhe nëse duam diçka mund ta arrijmë’
Flamuri gjigant shqiptar në Marsejë po bëhet gati! (Foto)

Sot në orën 21:00 Barcelona do të presë në ‘Camp Nou’ skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme dhe vendimtare për të përcaktuar ekipin e parë finalist në Copa del Rey.

Pak minuta më parë Luis Enrique ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e sotme ku shihet rikthimi i Andrés Iniesta dhe Sergio Busquets.

Kujtojmë që në këtë ndeshje Barcelonës do t’i mungojë Neymar dhe Rafinha.

COMMENTS