Bali Bey me të fejuarën ishin mbrëmë në fshatin shqiptar (Foto)

Bali Bey me të fejuarën ishin mbrëmë në fshatin shqiptar (Foto)

Mega sfilata ‘Albanian Fashion Night’ nga Dashanor Asllani vjen në 2017 (Foto)
Urimi i Rita Orës për 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (Foto)

Fshati Shqiptar është një nga lagjet më historike të Stambollit.

Arnavutkoy është një ndër vendet më të vizituar prej yjeve turke pasi njihet për restorantet e shumta me produkte deti.

E mbrëmë në këtë fshat simpatik u panë e u fotografuan edhe çifti Burak Ozçivit dhe e fejuara Fahriye Evenc.

Ylli i kinematografisë turke, i cili tek në njihet për interpretimin e tij në serialin ‘Sulejmani i madhërishëm’ si Bali Bey, nuk iu shpëtoi pyetjeve të gazetarëve, për thashethemet e fundit në lidhje me modelen iraniane, për të cilët u tha se kanë qenë në një lidhje kohë më parë.

E gjithë kjo pasi aktori kishte komentuar një ndër fotot e shumta të bukuroshes iraniane Mahlagha Jaberi, e cila gjë kishte bërë bujë të madhe në mediat turke.

Aktori iu shmang pyetjes, duke i kaluar thjeshtë më një buzëqeshje.

COMMENTS