Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës! (Foto)

Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës! (Foto)

Dikur ishte pjesë e labelit të tyre. E sot, këngëtarja Baby G po qesh me këngët që po i publikojnë anëtarët e këtij labeli që ajo e la. Pas lansimi

Dikur ishte pjesë e labelit të tyre.

E sot, këngëtarja Baby G po qesh me këngët që po i publikojnë anëtarët e këtij labeli që ajo e la. Pas lansimit të këngës së re të Feros dhe Rinës ‘S’ka konkurrencë’, ka ardhur edhe reagimi i këngëtares.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku me plot ironizim tha se ‘i lënë fëmijët të luajnë me lodra të përdorura’!

Kujtojmë që përpos që Fero dhe Baby G kanë këngë bashkë, ata janë përfolur edhe për një lidhje mes tyre.

COMMENTS