Baby G bën gjeste aspak të hijeshme (Foto)

Baby G bën gjeste aspak të hijeshme (Foto)

‘Hallakatet’ Sahit Plisi, e ‘ndez’ koncertin e Gjikos (Video)
Urdhër arrest për aktoren që zbuloi skandalin e abuzimeve seksuale në Hollywood

Baby G është një nga këngëtaret më të përfolura të verës që lamë pas.

Largimi i saj nga label-i ku edhe nisi karrierën u komentua jashtëzakonisht shumë.

Baby G së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi.

Fotografi kjo aspak e hijeshme për ndjekësit dhe fansat e saj.

Edhe pse borë, ajo ka veshur shorce të shkurtëra, ndërsa ka ngritur gishtin e mesit.

COMMENTS