Babai i Ramush Haradinajt derdh lot gëzimi për të birin (Foto)

Babai i Ramush Haradinajt derdh lot gëzimi për të birin (Foto)

Hilmi Haradinaj, babai i Ramush Haradinajt, liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka shpërthyer me lot pas lirimit të tij.

Fotografinë e tij e ka publikuar vajza e tij dhe motra e Haradinajt, Antigona Haradinaj – Dervishi.

Haradinaj u lirua sot pas gati katër muajve qëndrimi në Francë.

COMMENTS