Aurela ‘s’mundet’ më, sonte publikon klipin e ri (Video)

Këngëtarja Aurela Gaçe ka kohë që i ka munguar skenës muzikore shqiptare, pa sjellur ndonjë projekt të ri. Por, ajo sonte do të kthehet me këngën e

Këngëtarja Aurela Gaçe ka kohë që i ka munguar skenës muzikore shqiptare, pa sjellur ndonjë projekt të ri.

Por, ajo sonte do të kthehet me këngën e re ‘S’mundem’ të cilën do ta publikojë në mbrëmje, përcjellë zico.tv

Aurela ka postuar në Instagram, promon e këtij klipi.

Po ashtu, përmes videos, këngëtarja ka thënë se teksi dhe muzika është bërë nga Adrian Hila kurse videoja nga produksioni Alexandër.

"S'MUNDEM" …. Sot ne youtube #ora20# Muzika&teksti&ork#AdrianHila Video#Aleksander

A post shared by Aurela Gace aG (@aurelagaceofficial) on

COMMENTS