Aurela Hoxha me këtë pozë mund t’iu lër pa gjumë sonte (Foto)

Aurela Hoxha me këtë pozë mund t’iu lër pa gjumë sonte (Foto)

Aurela Hoxha edhe njëherë e vërteton se është një nga modelet më të bukura shqiptar. Ajo tërë kohen poston fotografi në rrjetet sociale, prej nga pro

Aurela Hoxha edhe njëherë e vërteton se është një nga modelet më të bukura shqiptar.
Ajo tërë kohen poston fotografi në rrjetet sociale, prej nga promovon veten dhe bukurinë e saj.

Së fundi Aurela ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instafram’ një fotografi topless ku duket shumë provokuese dhe seksi. Në këtë fotografi ajo kishte shkruar ‘Së shpejti’ që asocon se së shpejti do të kemi ndoshta edhe një fotosesion topless nga ajo.

Ndryshe, pak kohë më parë kemi parë Aurelën edhe afër aktorit të njohur amerikan, Leonardo di Caprio.

COMMENTS