Aurela Hoxha bie nga palma (Video)

Ajo është njëra nga femrat më seksi të showbizt shqiptar. Përveç biznesit të saj ajo shpesh merret e dhe me modeling për firma të njohura, ndër to edh

Ajo është njëra nga femrat më seksi të showbizt shqiptar. Përveç biznesit të saj ajo shpesh merret e dhe me modeling për firma të njohura, ndër to edhe ajo italiane ‘Dolce Gabbana’.

Linjat e saj trupore dëshmojnë më së miri titullin e Miss-it që ka fituar.

Mirëpo kësaj here Aurelës nuk i ka shkuar gjithçka mirë gjatë fotosesionit të saj të fundit! Bëhet fjalë për një ngjarje gazmore, video të cilën Aurela e ka postuar në Instagram.

Ajo ka treguar se çfarë sakrificash duhet të kaloj për të arritur një foto të bukur. Teksa po pozonte mbi një palmë në buzë të oqeanit në Maldive, Aurela ka rrëshqitur.

Video ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e saj.

#DGvolo #stefanofallchallenge ??????? ??????? @stefanogabbana ????

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

COMMENTS