Aurela Gaçe bën daljen e parë pas lindjes

Aurela Gaçe bën daljen e parë pas lindjes

Albatrit Muçiqi në pushime me bashkëshorten, Egzona duket bukur me barkun e rrumbullakosur (Foto)
Adelina Tahiri kopjon këngëtaren serbe në klipin e ri? (Foto/Video)

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë dhe vetëm këto ditë Aurela Gaçe ka dalë nga shtëpia e saj duke nisur një aktivitet normal.

Mesa duket dhe nga postimet e saj këto janë gjërat e para që Aurela ka vendosur të bëjë: Të ndryshojë modelin e flokëve dhe gjithashtu të nisë palestrën.

Këto dy momente ajo i ka pasqyruar në rrjete sociale përmes fotove.

COMMENTS