Aurela Gaçe bëhet nënë për herë të dytë (Foto)

Pesë vjet pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë Grace, familjes së këngëtares i është bashkuar dje edhe një tjetër vogëlushe. Aurela bëhet n

Pesë vjet pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë Grace, familjes së këngëtares i është bashkuar dje edhe një tjetër vogëlushe.

Aurela bëhet nënë për herë të dytë, vajzën që e solli në jetë ajo e ka pagëzuar Abigail Isabelle, ky emër për Aurelën ka kuptim shumë të madh, dhe kjo ishte edhe dëshira e babait.

Aurela u shprehë në një postim :

Zot faleminderit.
Sot erdhi ne jete jeta jone .
Mireserdhe mes nesh Abigail ( Gezimi i Babit) Isabelle ( E përkushtuar ne Zot) .
Abigail Isabelle Gjonaj ( babi i vete i donte keto emra per kuptimin qe mbartin)
Falenderoj Zotin pafund per kete mundesi qe na dha per te qene prinder te dy vajzave .

COMMENTS