Aty ku Gjyste Vulaj e kall atmosferën (Video)

Në këto kohë përvëluese të verës, po vijnë edhe mbrëmjet muzikore që i duan të gjithë. Një e tillë është mbajtur edhe mbrëmë në terasën verore 'Joz

Në këto kohë përvëluese të verës, po vijnë edhe mbrëmjet muzikore që i duan të gjithë.

Një e tillë është mbajtur edhe mbrëmë në terasën verore ‘Jozefi’ në Stubëll të Vitisë, ku para shumë fansave kanë performuar këngëtarja e shumë kërkuar Gjyste Vulaj dhe Dj Landa, përcjellë zico.tv

Nën organizimin e Robert Ukaj nga ‘Mega Event’ të rinjtë aty janë argëtuar pafund në këtë mbrëmje deri në orët e vona.

‘Mega Event’ vazhdon të sjellë mbrëmje të veçanta, e kjo më së miri dëshmohet edhe nga video e mëposhtme:

COMMENTS