Atmosfera, pamje nga dasma e Albatrit Muçiqit me Egzonën (Foto/Video)

Albatriti dhe Egzona i japin fund beqarisë. Djali i këngëtarëve të njohur dhe shumë të dashur për publikun, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albatriti m

Albatriti dhe Egzona i japin fund beqarisë.

Djali i këngëtarëve të njohur dhe shumë të dashur për publikun, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albatriti martohet me të fejuarën e tij, Egzonën.

Kjo është bërë e ditur disa ditë më herët, ndërsa pak më parë ishte vet Albatriti që e postoi një foto në Instagram, i veshur me kostum të dhëndrit së bashku me nusen, Egzonën.

Albatriti ishte i fejuar me Egzonën para një viti, ndërsa tani kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me martesë.

Në një ambient luksoz e me shumë të ftuar ka filluar ceremonia e dasmës së këngëtarit Albatrit Muçiqi me Egzona Brahimaj.

Shumë miq e familjarë janë mbledhur për të festuar këtë ditë të veçantë për çiftin e ri.

15032712_1177133279000131_5998310517154444668_n

15032725_942021585930548_6858720432062325545_n

15036600_858350347634566_3670036288463939615_n1478897550

15057769_10157757581655301_966546766_n1478897244

15078627_1142424805834573_8330909588428141347_n

14993584_10157791045810531_7092059240798128580_n

foto-9_1478896935-1047669

foto-35_1478896935-8711519

COMMENTS