Atëherë kur ndodhë bashkëpunimi i Erës me…

Atëherë kur ndodhë bashkëpunimi i Erës me…

Majku e harron Majlindën, skena të nxehta me një femër tjetër (Foto)
Rihanna i përgjigjet kërkesës së Noizy-t, pas një komenti në Instagram (Foto)

Këngëtarja senzacionale Era Istrefi me 17 Korrik do të udhëtojë në Los Angeles për të punuar këngët e reja.

Lajmin e ka konfirmuar menaxheri i artistes, Faton Shoshi, i cili ka treguar poashtu se për këngët e Erës do të përkujdeset këngëtarja me famë botërore Sia.

‘Me 17 korrik do të udhëtojmë drejt Los Angeles ku do të qëndrojmë për 12 ditë. Në këtë vend, Era do t’i punojë 3-5 këngë të reja dhe ndër to është edhe kënga e punuar nga Sia e cila ka bërë tekstin dhe vijën melodike’ ka treguar Shoshi.

Gjithashtu Era do të punojë edhe me producentët e Rihannës dhe Justin Bieber.

COMMENTS