Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja (Foto)

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja (Foto)

Melisa Pamuk konsiderohet një prej femrave më të bukura në Turqi, e cila edhe është kurorëzuar me titullin e më të bukurës. 'Asu' është roli me të

Melisa Pamuk konsiderohet një prej femrave më të bukura në Turqi, e cila edhe është kurorëzuar me titullin e më të bukurës.

‘Asu’ është roli me të cilin do ta mbajnë mend publiku shqiptar.

Melisa ka gjetur të dashurin që i përgjigjet pamjes së saj, Tolga dhe ajo janë çifti më ideal në ekranin turk. Aktorja kishte ditëlindjen ndërsa një tortë e bukur për ditëlindje i erdhi nga ai.

Për më shumë shikoni si festuan çifti.

COMMENTS