Asim Gashi me album, këto janë detajet

Asim Gashi me album, këto janë detajet

Ja çfarë thotë Adriana Matoshi – Sasa e “O sa mirë” për ish-bashkëshortin
Zonja e parë në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Këngëtari Asim Gashi pritet që së shpejti të vij me album.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një prononcim për arbresh.info.

‘Albumi do i përmbaj 8 këngë të vjetra unplugged të cilat do jenë të stilit tim si Hajredin Pasha dhe Gurbeti etj’, u shpreh Asimi.

Përndryshe, bashkëpunëtorët e tij për këtë album janë: Astrit Stafai dhe Agron Peni në kitarë, Mustafë Bajrami në klarinet dhe Shpejtim Gashi me piano.

Ky album do të jetë 100% live dhe po incizohet në ShpetaSound.

COMMENTS