Aryeja pse Brad Pitt është zotuar të mos bëjë seks një vit (Foto)

Aryeja pse Brad Pitt është zotuar të mos bëjë seks një vit (Foto)

Aktori Brad Pitt e ka krahasuar ndarjen nga Angelina Jolie me vdekjen. Ndërsa pas ndarjes thuhet që aktori i njohur është zotuar të mos bëjë marrad

Aktori Brad Pitt e ka krahasuar ndarjen nga Angelina Jolie me vdekjen.

Ndërsa pas ndarjes thuhet që aktori i njohur është zotuar të mos bëjë marradhënje seksuale për një vit derisa të shëroj zemrën e tij nga ndarja me ish-bashkëshorten, yllin e Hollywood-it, Angelina Jolie, transmeton The Sun, përcjell zico.tv

Aktori 54 vjeçar, do ta shfrytëzoj kohën e tij duke u përqendruar tek vetja, duke u ushqyer shëndetshëm dhe të ndërprejë konsumimin e alkoolit.

Një burim i afërt me aktorin tha së ai është duke i bërë gjërat që më parë nuk ka mundur, po kujdeset për vetën dhe shëndetin e tij.

Së fundi u ngritën thashethemet për një ribashkim me ish gruan e tij, aktoren Jennifer Aniston, pasi që kjo e fundit i dha fund martese me Justin Theroux.

Ndërsa, Brad Pitt dhe Angelina Jolie filluan lidhjen në vitin 2005 pas takimit në xhirimet e filmit ‘Mr and Mrs Smith’ për tu martuar në vitin 2014.

Dyshja u ndanë në vitin 2016 ndërkaq janë prindër të gjashtë fëmijëve.

COMMENTS