Arta Bajrami humb personin më të dashur (Foto)

Arta Bajrami humb personin më të dashur (Foto)

Këngëtarja Arta Bajrami sot ka humbur babain e saj. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në llogarinë e saj në 'Facebook' duke i njoftua

Këngëtarja Arta Bajrami sot ka humbur babain e saj.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në llogarinë e saj në ‘Facebook’ duke i njoftuar fansat për vdekjen e babait dhe orën e varrimit.

‘Te Allahut jemi dhe te ai do te kthehemi. I njoftoje te gjithë se babai im Zejnullah Bajrami sot ka ndërruar jete. Varrimi i te ndjerit do te behet nesër ne kohen e drekës’. ka thënë Arta.

COMMENTS