Arsyeja pse Zanfina lë përfundimisht muzikën

Arsyeja pse Zanfina lë përfundimisht muzikën

Heidi Klum, skena erotike në plazh me të dashurin 16 vjet më të ri (FOTO 16+)
Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismajli lë muzikën për të vazhduar me profesionin të cilin ka studiuar.

Sigurisht asnjë nuk do ta kishim menduar se ‘Sje ai mo’ do të ishte projekti i fundit që Zanfina do të sillte në tregun muzikor.

Por tani e tutje, atë do ta njohim si juriste dhe atë një juriste shumë seksi.

COMMENTS