Arsenali fiton bindshëm çerekfinalen e parë ndaj CSKA-së

Arsenali fiton bindshëm çerekfinalen e parë ndaj CSKA-së

Arsenali ka fituar 4 me 1 ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Evropës ndaj CSKA-së së Moskës. Të gjithë golat u shënuan në pjesën e parë. Për Arsenalin realizuan nga dy gola Aaron Ramsey dhe Alexandre Lacazette, ndërsa për rusët shënoi Golovin. Ndeshja e kthimit zhvillohet javën e ardhshme.

Arsenali ka fituar 4 me 1 ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Evropës ndaj CSKA-së së Moskës.

Të gjithë golat u shënuan në pjesën e parë.

Për Arsenalin realizuan nga dy gola Aaron Ramsey dhe Alexandre Lacazette, ndërsa për rusët shënoi Golovin.

Ndeshja e kthimit zhvillohet javën e ardhshme.

COMMENTS