Arsenal – Chelsea, një minutë heshtje para ndeshjes

Arsenali dhe Chelsea kanë mbajtur një minutë heshtje para fillimit të ndeshjes në përkujtim të atyre që humbën jetën në sulmin terrorist në Manchester

Arsenali dhe Chelsea kanë mbajtur një minutë heshtje para fillimit të ndeshjes në përkujtim të atyre që humbën jetën në sulmin terrorist në Manchester.

Dy gjigantët anglez ka mbajtur një minutë heshtje para finales në ‘FA Cup’ për nder të 22 viktimave që humbën jetën mbrëmjen e së hënës pas një sulmi vetëvrasës me bombë në fillim të javës.

COMMENTS