Arrestohet një ‘haker’ në Gjilan

Arrestohet një ‘haker’ në Gjilan

A është dëshmitar i Gjykatës Speciale? Rrëfehet Milaim Zeka (Video)
Policia zbulon bimë narkotike që kultivoheshin në Rahovec

Gjatë ditës së enjte në fshatin Shillovë të Gjilanit, autoritetet kanë arrestuar një mashkull të dyshuar për krime kompjuterike.

Sipas policisë, nga i dyshuari janë konfiskuar disa pajisje kompjuterike, dy telefona dhe dy llap-top.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

COMMENTS