Arrestohet një grua në Prishtinë, rrahu bashkëshortin e saj

Rinumërimi për Kuvende Komunale solli 14 ndërrime të asamblistëve në vend (Dokument)
Pritjet në radhë për viza: ‘Ata që e bllokojnë Demarkacionin nuk kanë nevojë për termin’

Gjatë pasdites së djeshme në Prishtinë është raportuar për një dhunë familjare.

Në raportin policor thuhet se një grua ka sulmuar fizikisht dhe ka ushtruar dhunë ndaj viktimës, në këtë rast bashkëshortit të saj.

Ai ka pësuar lëndime trupore me ç’rast edhe është dërguar për tretman mjekësore.

E dyshuara, me urdhër të prokurorit u dërgua në mbajtje.

COMMENTS