Arrestohet Mensur Safqiu

Arrestohet Mensur Safqiu

Policia e Kosovës mëngjesin e sotëm ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safqiu, i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘St

Policia e Kosovës mëngjesin e sotëm ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safqiu, i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘Stupcat’.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Naim Frashëri’, ku policia kishte bllokuar rrugën për ta kontrolluar veturën e aktorit.

Deri në këto momente nuk ka më shumë detaje lidhur me rastin.

COMMENTS