Arrestohet Gena në Las Vegas (Video)

Arrestohet Gena në Las Vegas (Video)

Enca i ‘zbulon’ ata që i shkruajnë në Snap (Video)
Vesa Luma, zbulon personazhet që janë pjesë e dokumentarit për Ibrahim Rugovën

Këngëtari Gena së fundmi ndodhet në SHBA, ku ka mbajtur disa koncerte për shqiptarët që jetojnë atje.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë, ai ka zbarkuar edhe në vendin e yjeve, Los Angeles, ku ka shfrytëzuar rastin të shëtisë për pak ditë.

E gjatë një nate sa kishte dalë për qejf, këngëtar i vihet në një befasi shumë të këndshme.

Dy modele, të veshura si police seksi, e ndalojnë gjatë rrugë dhe i vënë prangat 45 vjeçarit.

Kjo situatë ka kaluar me të qeshura, përderisa më pas Gena edhe a pozuar përkrah dy bukurosheve.

COMMENTS