Arrestohet aktorja e famshme! Rrahu me grushta bashkëshortin e saj

Arrestohet aktorja e famshme! Rrahu me grushta bashkëshortin e saj

Aktorja e njohur e serialit 'Glee', Naya Rivera është arrestuar pas dhunës që ka ushtruar ndaj bashkëshortit të saj, Ryan Dorsey. Ryan ka lajmruar

Aktorja e njohur e serialit ‘Glee’, Naya Rivera është arrestuar pas dhunës që ka ushtruar ndaj bashkëshortit të saj, Ryan Dorsey.

Ryan ka lajmruar policinë përmes telefonit ku është ankuar se Naya e kishte gjuajtur me grusht në kokë dhe në fytyrë teksa kishin nxjerrë fëmijën për shëtitje. Ai kishte gjithashtu edhe shenja tjera në trup.

Aktorja nuk ka folur mbi arsyet e këtij veprimi, por vetëm ka thënë se do të marrë një avokat.

Çifti kanë pasur probleme në martesën e tyre kohët e fundit , që siç shihet ka degraduar deri në dhunë fizike.

COMMENTS