Arrestohen tre meshkuj dhe një femër për prostitucion në Vushtrri

​Ky është profili i kryeprokurorit të ri amerikan që do t’i ndjekë pjesëtarët e UÇK-së
Arrestohen dy të mitur në Gjilan, vodhën pajisje muzikore

Policia raporton se ka arrestuar katër persona të dyshimtë, një femër dhe tre meshkuj pasi që kanë kryer veprën penale, prostitucion.

Rasti ka në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Vushtrri.

Të dyshuarit pas intervisitimit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

COMMENTS