Arrestohen dy të mitur në Gjilan, vodhën pajisje muzikore

Arrestohen dy të mitur në Gjilan, vodhën pajisje muzikore

Pacolli takon ambasadorin Delawie, koordinohen për veprimet në marrëdhëniet me jashtë
Vdes ish-Zonja e Parë, Barbara Bush

Në lagjen ‘Dardania’ në Gjilan, dje policia ka arrestuar dy të mitur për vjedhje.

Siç thuhet në raportin policor, ata kishin vjedhur pajisje muzikore nga një person, për çka më pas u identifikuan dhe u arrestuan.

Policia njofton se me urdhër të prokurorit pasi janë intervistuar ata janë dërguar në mbajtje ndërsa pajisjet muzikore i janë kthyet pronarit.

COMMENTS