Ariana Grande reagon pas sulmit në Manchester (Foto)

Ariana Granda ka reaguar pas tragjedisë së ndodhur në Manchester teksa po mbyllej një koncert i saj. Si pasojnë e sulmit kanë humbur jetën së paku

Ariana Granda ka reaguar pas tragjedisë së ndodhur në Manchester teksa po mbyllej një koncert i saj.

Si pasojnë e sulmit kanë humbur jetën së paku 22 persona dhe janë plagosur mbi 59 të tjerë.

‘E thyer. Nga thellësia e zemrës më vjen keq, nuk kam fjalë’, shkruhet në statusin e këngëtares.

Shumica e viktimave janë nën moshën 18 vjeç.

COMMENTS