Ari Blue publikon këngën e re ‘So problem’ (Video)

Ari Blue publikon këngën e re ‘So problem’ (Video)

Sonte premierë ‘Gazuzi dhe Zemernia në Baustellë’ (Video)
Alban Mehmeti, e ardhmja e muzikës popullore shqipe (Premierë/Video)

Artistja e re e cila po vazhdon me hapa të suksesshëm në skenën muzikore ka publikuar projektin e saj më të ri.
‘So problem’ titullohet kënga e lansuar nga këngëtarja Ari Blue e cila është në menaxhim të kompanisë IB-Management.

Bashkëpunëtorët e këngëtares për këtë klip ishin Massive Production, X-films si dhe Fatmir Muja për tekstin.

Kujtojmë që këngëtarja edhe pse e re në muzikë ka sjellë edhe disa këngë të tjera, ndër to edhe hitin ‘Po t’pëlqej’.

COMMENTS