Ardit Gjebrea i kthehet muzikës, ja me kë bën duet (Foto)

Ardit Gjebrea i kthehet muzikës, ja me kë bën duet (Foto)

Ka kohë që Ardit Gjebrea nuk është shfaqur në skenën e muzikës me ndonjë projekt të ri.
Ylli i njohur për potencën vokale, pritet të kthehet në skenat shqiptare.

Pikërisht, ai do të marrë pjesë në Kënga Magjike, festival i të cilit është vet autor.
Kënga po punohet nga Darko Dimitrov, kurse tekstin po e realizon Olti Curri.

‘Në studion e Darko Dimitrov sepse këtë herë i rikthehem dashruisë – këngës me një duet. E me kë tjetër? Me Ana Gjebrean’, u shpreh Arditi në postimin e tij në Insta.

Ardit Gjebrea është producent i festivalit ‘Kënga Magjike’ dhe emisionit më të shikuar të fundjavës në Shqipëri, ‘E diela shqiptare’.

COMMENTS