Ardian Bujupi për pushime në xhunglat e Singaporit (Foto)

Ardian Bujupi për pushime në xhunglat e Singaporit (Foto)

Këngëtari i mirënjohur, Ardian Bujupi, ka vendosur që të largohet pak nga angazhimet muzikore dhe ka marrë rrugë drejt Azisë për të pushuar në xhun

Këngëtari i mirënjohur, Ardian Bujupi, ka vendosur që të largohet pak nga angazhimet muzikore dhe ka marrë rrugë drejt Azisë për të pushuar në xhunglat e Singaporit.

Ai nga atje nuk ka hezituar të publikojë disa fotografi në rrjetin social Instagram, mirëpo pa zbuluar se nga kush po e shoqërohet.

Ndryshe, kujtojmë se ‘Andiamo’ është kënga e fundit nga Ardiani në bashkëpunim me Capital T.

COMMENTS