Ardian Bujupi, Dani, Hekuran Krasniqi e Gold AG sonte në një vend (Video)

Këtë javë edicioni më i ri i emisionit të showbizit n'ZOOM, sjellë për ju rrëfimet e disa nga emrave më të mirë të muzikës shqiptare. Ardian Bujupi

Këtë javë edicioni më i ri i emisionit të showbizit n’ZOOM, sjellë për ju rrëfimet e disa nga emrave më të mirë të muzikës shqiptare.

Ardian Bujupi, Ramadan Krasniqi, Gold AG dhe Hekuran Krasniqi, do t’u përgjigjen pyetjeve të drejtueses së n’ZOOM, Albina Zeneli.

Emisioni më i veçantë i showbizzit në vend, nga sonte nisë të transmetohet edhe në ZICO TV, ndërsa shikuesit mund ta shohin çdo të premte në ora 20:00.

Për më shumë shikoni promon e emisionit, të cilin e prodhon portali arbresh.info.

COMMENTS