Arbër Vllahiu, ish-këshilltari i Jahjagës, i bashkohet AAK-së

Ish-gazetari dhe ish-këshilltari i Atifete Jahjagës sa ishte presidente e Kosovës, Arbër Vllahiu, sot do t’i bashkohet AAK-së. Aderimin e tij në partinë e Ramush Haradinajt e ka konfirmuar vetë AAK-ja, e cila do të mbajë një konferencë për media për prezantimin e Vllahiut, ndërsa pritet të flasë edhe kryetari Haradinaj.

Ish-gazetari dhe ish-këshilltari i Atifete Jahjagës sa ishte presidente e Kosovës, Arbër Vllahiu, sot do t’i bashkohet AAK-së.

Aderimin e tij në partinë e Ramush Haradinajt e ka konfirmuar vetë AAK-ja, e cila do të mbajë një konferencë për media për prezantimin e Vllahiut, ndërsa pritet të flasë edhe kryetari Haradinaj.

COMMENTS