Arbana Osmani ‘mbushet’ mend, kështu u paraqit sonte në Big Brother (Foto)

Pas kritikave të marra gjatë edicionit të kaluar moderatorja e Big Brother Arbana Osmani, mesa duket ka reflektuar sa i përket veshjes. Ketë mbrëmj

Pas kritikave të marra gjatë edicionit të kaluar moderatorja e Big Brother Arbana Osmani, mesa duket ka reflektuar sa i përket veshjes.

Ketë mbrëmje ajo është shfaqur disi më serioze me një kostum të bardhë, shkruan albeu.

Javën e kaluar, Osmani u shfaq e veshur me një fustan që cili i nxirrte në pah linjat e rregullta trupore si dhe dekoltenë, fustan të cilin e kemi parë në sfilatën e Mugler në koleksionin e verës së 2016, e që po ashtu është veshur nga disa personazhe të njohura në botë, një ndër to dhe Khloe Kardashian.

COMMENTS