Anxhelina në shtrat me grimerin e motrave Kardashian

Anxhelina në shtrat me grimerin e motrave Kardashian

Çudit këngëtarja shqiptare: Qëndroj lakuriq para pasqyrës dhe i them këtë gjë vetes
Jo vetëm prezantuese e sportit, Arbnora Ademaj zbulon se çfarë emisioni do nis (Video)

Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që ka lënë anash angazhimin në muzikë.

Megjithatë, ajo përmes rrjeteve sociale informon ndjekësit rreth më të rejave nga ajo.

Anxhelina njihet për miqësi të mirë me grimerin e Kylie Jenner, Ariel Tejada, me të cilin publikon imazhe shumë shpesh.

Në një fotografi që ka shpërndarë në Insta-Story, ajo shfaqet në shtrat bashkë me Arielin, duke bërë lëvizje provokuese.

Madje, dyshja ishin veshur njësoj derisa po qëndronin në Sidnej të Australisë.

COMMENTS