Anulon koncertet, Elvana Gjata gjendet në… (Foto)

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është duke shijuar pak kohë pushimesh, pasi ka anuluar të gjitha koncertet. Ajo ndodhet momentalisht te motra e saj

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është duke shijuar pak kohë pushimesh, pasi ka anuluar të gjitha koncertet. Ajo ndodhet momentalisht te motra e saj në Gjermani.

Këtë këngëtarja bukuroshe e ka treguar përmes një videoje të postuar në Snapchat ku shfaqet me bicikletë në natyrë.

elvana-gjata-ne-gjermani

Derisa po shijon sukseset e këngës ‘Njësoj’, shumë shpejt do të vijë projekti më i ri i Elvanës, një bashkëpunim mes reperëve 2po2 dhe Capital T.

COMMENTS