Anthony Joshua demonstron fuqinë e goditjes së tij (Video)

Anthony Joshua demonstron fuqinë e goditjes së tij (Video)

UEFA publikon 10 golat më të mira të sezonit në Champions League 2016/17 (Video)
‘Federata Shqiptare e Futbollit’ e përfshirë në trafikun e drogës!

Nëse keni shikuar ndonjëherë një ndeshje boksi të Anthony Joshua dhe keni qenë kureshtarë të dini se sa ‘shkatërruese’ është goditja e tij, atëherë kjo video është për ju.

Anthony Joshua u bë hero pasi mposhti Wladimir Klitschkon në një ndeshje mahnitëse boksi në Londër dy muaj më parë.

Fitorja e tij bëri shumë bujë në internet, duke e bërë boksierin menjëherë të famshëm në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Ai ishte në emisionin ‘The Graham Norton Show’ që transmetohet në BBC, dhe demonstroi fuqinë e tij të goditjes në një goditës boksi.

Shikojeni videon më poshtë për ta parë fuqinë e tij:

COMMENTS