Anjeza me të brendshme mbi krevat duke ngrënë pica (Foto)

VIP-at shqiptarë maskohen për Halloween, a’i njihni?! (Foto)
Rita Ora dhe Dua Lipa përballë njëra-tjetrës

Anjeza Branka kohë pas kohe publikon fotografi në rrjetet sociale, ku shpesh vjen mjaft tërheqëse duke vënë në pah linjat e fizikut të saj.

Një imazhi i ri i postuar në Instagram e shfaq këngëtaren të ulur mbi krevat, teksa ka të veshura vetëm të brendshme.

Pranë saj ndodhet një picë, një pjesë nga e cila Anjeza e ka marrë për ta ngrënë.

Fotografia duket të jetë bërë në vitin e kaluar, pasi në përshkrim është viti 2016.

Ndryshe, gjatë verës Anjeza erdhi me një bashkëpunim me Nurteel me një projekt që u punua nga vet kantautori, i cili është edhe në interpretim.

COMMENTS