‘Andërr’ projekti me i ri nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son (Video)

‘Andërr’ projekti me i ri nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son (Video)

Reperi Genc Prelvukaj kishte paralajmëruar një projekt të ri tash e sa javë. Ai kishte bërë të ditur që kënga është në duet me reperin Lyrical Son,

Reperi Genc Prelvukaj kishte paralajmëruar një projekt të ri tash e sa javë.

Ai kishte bërë të ditur që kënga është në duet me reperin Lyrical Son, dhe tashmë ky projekt është publikuar në kanalin YouTube.

Kënga mban titullin ‘Andërr’ dhe dy reperët Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son ia kanë bashkëngjitur edhe videoklipin.

Tekstin e kanë shkruar vetë reperët, për videon është kujdesur kompania e Gencit, Black Fish Entertainment.

Më poshtë mund ta dëgjoni ‘Andërr’ nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son.

COMMENTS