Anastasia Kvitko, rusja e cila rivalizon Kim Kardashianin (Foto)

Anastasia Kvitko, rusja e cila  rivalizon Kim Kardashianin (Foto)

Anastasia Kvitko është prej atyre femrave që kanë shpërthyer shpejt në skenën botërore. Bukuroshja e njohur ruse tashmë po konsiderohet si ri

Anastasia Kvitko është prej atyre femrave që kanë shpërthyer shpejt në skenën botërore.

Bukuroshja e njohur ruse tashmë po konsiderohet si rivalja më e denjë e Kim Kardashian.

Ajo u e bë e njohur me paraqitjet e saj në rrjetin social Instagram dhe kjo famë ka ardhë me plot të drejtë nga adhuruesit e saj.

Me gjoks bombastik e të pasme fenomenale, ajo ka treguar se pse është më e përfolura femër në botë e që konkurron femra si Kim Kardashian.

COMMENTS