Ana Kabashi zbulon këngën e saj të re (Video)

Ana Kabashi zbulon këngën e saj të re (Video)

Ghetto Geasy tallet nga ‘Vipat e Bllokut’ (Foto)
Tuna zbulon xhaxhain e Tianit e Renee-s (Foto)

Ana Kabashi është në realizim e sipër të projektit të saj më të ri e cila pritet të jetë një baladë e zhanrit RnB.

Këngëtarja seksi dhe e talentuar nga Peja ka prezantuar në rrjetin social Instagram një pjesë të projektit të ri.

Kjo këngë po punohet nga Granit & Nurteel në Massive Production, teksa xhirimet e klipit pritet të nisin shumë shpejt.

New song alert babiessss ?? @granitg_ @nurteel #massive #staytuned #newsong #studiolife

A video posted by The A (@annakabashi) on

COMMENTS