Ana Kabashi në lidhje me… (Foto)

Ai më shumë përflitet për punën dhe hitet që krijon për estradën shqiptare, por jo në mediat rozë për jetën private. Së fundmi producenti i njohur

Ai më shumë përflitet për punën dhe hitet që krijon për estradën shqiptare, por jo në mediat rozë për jetën private.

Së fundmi producenti i njohur kosovar ka ndryshuar statusin privat prej ‘single’ në lidhje.

Bëhet fjalë për Granit Gashin, autor i shumë hiteve kosovare, i cili ka filluar romancën me këngëtaren e mirënjohur kosovare Ana Kabashi njëherit edhe fituese e festivalit ‘Çelësi Muzikor 10’.

‘Telegrafi’ ka siguruar edhe një fotografi të çiftit më të ri të skenës muzikore teksa Graniti shihet duke përqafuar Anën.

Teksa Ana është duke punuar në projekte të reja muzikore, Gashi po vazhdon krijimin e këngëve në produksionin ‘Massive Production’, i cili krijoi hitin ‘Ajo’ të Getit dhe Majkut si dhe ‘Sa t’kom dasht’ të Nora Istrefit.

COMMENTS