Ana Kabashi dhe trupi saj ‘seksi’ (Foto)

Ana Kabashi dhe trupi saj ‘seksi’ (Foto)

Këngëtarja Anna Kabashi pos zërit të saj melankolik ka filluar që të duket edhe seksi. Këngëtarja ka postuar disa foto shumë seksi në Instagram d

Këngëtarja Anna Kabashi pos zërit të saj melankolik ka filluar që të duket edhe seksi.

Këngëtarja ka postuar disa foto shumë seksi në Instagram duke bërë poza shumë seksi.

Në këtë foto ajo përpos trupit të bukur e tregon edhe gjoksin e saj që duket të jetë i përmasave të mëdha.

Ndryshe, nuk dihet a do të sjell ndonjë këngë të re gjatë këtij viti.

COMMENTS