Ana e ‘zezë’ e Rihannës (Foto)

U nda nga bashkëshorti pas ‘tradhëtisë’: ‘Elifi’ kapet mat me të dashurin (Foto)
Kjo është dhurata e shtrenjtë që i dhuron një fans Bebe Rexhës (Foto)

Fansat janë mësuar ta shohin gjithë kohës të zhveshur, por Rihanna është e paparashikueshme.

Këngëtarja ka pozuar për revistën ‘W’ e mbuluar me zinxhirë, veshje lëkurë dhe të brendshme provokuese.

Fotot tregojnë anën ‘e errët’ të këngëtares, por dhe format e saj të mrekullueshme.

Kjo fotogaleri e ka shndërruar atë në një ikonë mbretërore të luftës dhe paqes, ku madje është përshkruar si ‘luftëtarja trime e një të ardhme të errët’.

Rihanna 1

Rihanna 2

Rihanna 3

Rihanna 4

COMMENTS